SPOTIFY#1 - Ulubione Playlisty na wieczór

Wiem, że w Polsce wciąż lato czego wam cholernie zazdroszczę, bo dziś w Londynie pada od rana. To są te dni kiedy doceniam pracę z domu i fakt, że nie muszę nigdzie wychodzić, gdy nie mam na to ochoty.

Niezależnie od pogody muzyka ze Spotify towarzyszy mi codziennie. Nadziwić się nie mogę, że tak późno odkryłam tą aplikację i polecam każdemu konto premium, które daje znacznie więcej ciekawych opcji.Rzadko kiedy wykupuje jakiekolwiek abonamenty, ale w tym przypadku zwraca mi się każda złotówka.

Wieczór to idealny moment by oddać się muzyce i zrelaksować po całym dniu pracy. Dlatego chciałam podzielić się z wami moimi ulubionymi playlistami ze Spotify. Regularnie do nich wracam, a kawałki w nich zawarte harminijnie integrują się z rytmem mojego dnia.

Happy do be home

Afternoon Acoustic

Home Sweet Home

A slower Day

Totally Stress Free

Red Wine Over Dinner

Niezależnie od tego czy postanowię spędzić wieczór we dwoje przy winie, wziąć relaksującą kąpiel/prysznic, poczytać książkę czy po prostu poszperać w internecie i poczytać ulubionego bloga (gradowa.pl:)) muzykę zawsze lubię mieć w tle. Wybrane playlisty nie rozpraszają mnie, są naturalnym tłem które wypełnia ciszę w mieszkaniu, a jednocześnie zagłuszcza dźwięki z ulicy.

  • Załączam Twoje propozycje! Moje faworyty to „Mellow morning” i „Music for Concentration”.