Do obejrzenia: The Affair

Falling for you was like taking an afternoon nap. Promising myself only a brief slumber, but as soon as I had fallen, I was already dreaming.

„The Affair” zdobył statuetkę Złotego Globu dla najlepszego serialu dramatycznego w 2015 roku. Zagadkowy klimat. Niby romans, ale z jakąś tajemnicą w tle. Z zagadką, która zostaje wyjaśniona dopiero w 2 sezonie! Ciekawie sformułowana fabuła, bo ta sama historia zostaje przedstawiona w retrospektywie, z punktu widzenia dwóch różnych osób, a potem nawet czterech! Serial ten zdecydowanie daje do myślenia. Nad życiem i jego nieprzewidywalnością. Nad wyobrami i ich konsekwencjami. Nad miłością, wiernością i pożądaniem. Nad tym, czy człowiek jest w stanie podnieść się po wszystkich tragediach i żyć dalej, czy jednak musi uciec od swojej przeszłości i dopiero wtedy zacząć od nowa. The Affair jest pełny emocji, a co więcej porusza wszelkie możliwe relacje – córka-matka, ojciec-córka, mąż-żona, mąż-kochanka, przyjaciele, byli i obecni partnerzy.

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit 'submit'. Note that your comment will need to be reviewed before it's published.