GRUDZIEŃ 2015 BYŁ SPOKO, czyli pozytywności i Link-Link Park

Wiem, że obecnie panuje okres podsumowań minionego roku, ale ponieważ ja nie mam się czym pochwalić, o czym krótko wspomniałam w poście 7 życiowych rad na rok 2016, dlatego trzymam się cyklu miesięcznych podsumowań, który zaczęłam w listopadzie (Zobacz: Listopad był spoko). Wpis cieszył się dużą popularnością, co niezmiernie mnie cieszy. Tym razem będzie równie pozytywnie i inspirująco!

Grudzień rozpoczął się dla mnie aktywnie i odważnie. Przede wszystkim skupiłam się na pokonywaniu swoich lęków związanych z poznawaniem nowych ludzi i chodzeniem na spotkania, gdzie nie znam nikogo. Nie będę się na ten temat rozpisywać, bo dość obszernie opisałam swoje doświadczenia w poście Strachy na lachy, czyli jak pokonać swoje lęki i dlaczego jest to fajne.

Udało mi się utrzymać fitnessowy reżim i na zajęciach byłam nawet w Wigilię! Utrzymuję intensywność treningów minimum 4 razy w tygodniu, ale od stycznia chcę się ruszać codziennie. W zeszłym tygodniu najwięcej wypociłam się na zajęciach GROUP CYCLING, które polecam każdemu, a motylki na ramionach wzmacniam na BODY PUMP. Wkrótce opiszę mój tygodniowy harmonogram fitness, bo styczeń to przecież miesiąc postanowień odchudzająco – zdrowotnych 😉

Przed świętami podjęłam pewną trudną, ale bardzo ważną dla mnie decyzję. Wsłuchałam się w siebie – w znaki jakie daje mi moje ciało, przeanalizowałam swoje sny, które powtarzały się regularnie co miesiąc przez ostatnie pół roku, a także moje zmienne nastroje. Zrozumiałam, że są one wynikiem sytuacji, w której się znajduje, a nie stanów jesienno-depresyjnych samych w sobie. O decyzjach z myślą o sobie, pisałam TUTAJ.

Pozytywności

  • schudłam 2 kg
  • wygrałam w Monopoly dwa razy
  • odkryłam przyjemnie położoną kawiarnię, z wygodną kanapą i widokiem na Wimbledon
  • wysłałam pełne miłości i ciepła świąteczne kartki do mojej rodziny
  • polubiłam Mince Pies i Buck’s fizz (szampan z sokiem pomarańczowym)
  • w Sylwestra tradycyjnie zajadałam się Sushi

2015-12-26 15.43.20-1 2015-12-05 16.30.48 2015-12-08 11.11.18 Photo 31-12-2013 20 04 54 2015-12-24 10.22.14-1

 

Czytelnia

O niezależności – [KLIK]

O samotności w związku [KLIK]

Why so serious?

Gwiezdne Wojny w 2 minuty – [KLIK]

ATTITUDE IS EVERYTHING
OWN THE ROOM.
DON’T WAIT FOR PERMISSION.
WORRY LESS, DO MORE.
INVEST IN YOURSELF.
DON’T SETTLE FOR BORING.
FOLLOW YOUR PASSION.
ASK FOR WHAT YOU WANT.
NEVER LET YOUR FEAR TO STOP YOU.
TRY IT AND SEE.
BELIEVE IN YOURSELF.
BE YOURSELF.
MAKE A STATEMENT EVERYDAY.